Obuwie dziecięce Evento 25DZ23-9503 camel-black
Symbol: 25DZ23-9503 camel-black
Cena: 99.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25DZ23-9503 camel-black
Cena: 99.00
Te traperki dziecięce marki News, pochodzące z najnowszej kolekcji producenta, to idealne połączenie modnego wyglądu z funkcjonalnością, gwarantujące Twojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas zimowych aktywności.
Obuwie wykonane jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej, która zapewnia trwałość, jest łatwa w pielęgnacji i świetnie radzi sobie z wilgocią. Kluczowe dla chłodniejszych dni jest wnętrze: zarówno wkładka, jak i środek buta są w całości ocieplone miękkim futrem obuwniczym, które skutecznie chroni stopy przed zimnem, zapewniając przyjemne ciepło przez cały dzień.
Traperki są niezwykle stabilne i wygodne w czasie chodzenia. Wyposażono je w antypoślizgową podeszwę, która zapewnia doskonałą przyczepność na każdej nawierzchni (śniegu, błocie, czy mokrym chodniku), minimalizując ryzyko poślizgnięcia. Dodatkowo, posiadają bardzo wygodne zapięcie w postaci zamka, co ułatwia dziecku szybkie i samodzielne zakładanie oraz zdejmowanie butów. To niezawodny wybór na każdą zimową przygodę.
| Rozmiar | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Długość wkładki | 14,0 cm | 14,5 cm | 15,2 cm | 16,0 cm | 16,5 cm | 17,2 cm |
Mamy nadzieję, że wybór rozmiaru nie sprawi problemu, gdyby jednak była taka potrzeba dajemy 14 dni na wymianę na inny rozmiar lub zwrot.
Jak dobrać rozmiar?
Aby dokładnie ustalić rozmiar prosimy zmierzyć wg. podanej instrukcji i porównać go z wymiarami podanymi w tabeli.

Bez pośpiechu i bez obaw, masz aż 14 dni na wymianę towaru (np. na inny rozmiar) lub zwrot.